REFERENCE

S panem Křetínským jsme začali spolupracovat v roce 2020 v březnu . Pomohl nám v naší nelehké situaci , kdy jsme neměli bohužel šťastnou ruku při výběru realitního makléře . Prodej naší nemovitosti se vlekl neskutečný rok a půl a my ztráceli naději , že se nemovitost prodá a naše plány se neuskuteční . Měli jsme štěstí a ujal se nás pan Křetínský , který během tří měsíců nejen dal do pořádku administrativní část prodeje , ale nemovitost prodal . Co se týče komunikace , je naprosto spolehlivý a ochotný vyřídit jakoukoli záležitost ohledně prodeje , koupi ,či financování nemovitosti , o čemž jsme se sami přesvědčili . Jeho služby můžeme vřele doporučit , protože s ochotou , rovným jednáním a slušností jak lidské , tak profesionální, se v dnešní době setkáte velmi zřídka . Velice mu vděčíme , že si můžeme uskutečnit náš sen – postavit si nový domek. 

Manželé Jan a Anna Hetovi

Koncem minulého léta jsme s manželkou navázali kontakt s panem Křetinským, se kterým tak spolupracujeme zhruba tři čtvrtě roku. Za tuto spolupráci jsme velmi rádi a vážíme si vstřícného, příjemného a profesionálního přístupu. Také musím přiznat, že pan Křetinský je prvním člověkem ve svém oboru, ke kterému jsem si získal důvěru a rád se na něj obracím s jakýmikoli požadavky ohledně financí, pojištění, či jiných záležitostí. 

Závěrem bych tedy chtěl napsat: Děkujeme!

Rostislav Lang a Jitka Langová

S panem Janem Křetínským jsme se seznámili před necelým rokem při prohlídce bytu, který jsme chtěli koupit jako investici. Prezentace, prodej i následný pronájem proběhl na profesionální úrovni. Poté jsme začali s panem Křetínským investovat. Na schůzky vždy chodí připraven, je velmi ochotný a flexibilní. Není problém mu zavolat i o víkendu nebo večer.

Naše spolupráce se slibně vyvíjí a naše investice se násobí.

Můžeme všem doporučit.

Martina a Lukáš Markovi

S panem Křetínským se známe něco přes dva roky a za tu dobu jsme společně zvládli vyřešit bydlení a správně nastavit naše rodinné
finance. Společné schůzky jsou vždy velmi pohodové a příjemné a zároveň se něco nového dozvíme a vyřešíme všechny důležité věci. Se vším nám pan Křetínský poradí nebo vysvětlí co nám není jasné a vždy najdeme společně nějakou cestu. Koupi našeho domu provázela spousta problémů ze strany úřadů a subdodavatelů, ale pan Křetínský se nám vždy snažil pomoci i nad rámec jeho práce a díky tomu se nám podařilo vše dotáhnout do konce. Za to mu moc děkujeme.

Tomáš Svoboda a Adéla Záluská

S panem Křetinským jsme velice spokojeni. Začalo to zhruba před 3 lety kdy jsme začali řešit naše první společné bydlení. Napřed jsme museli nastavit finanční plán. Byl jsem velký skeptik, ale musím říct, že postupem času to člověku dává větší a větší smysl. Díky této naši společně cestě jsme se začali cítit více stabilně a neslo to kýžené ovoce. Pan Křetinský nám vždy dokázal domluvit nejlepší produkty na trhu a tyto produkty vždy korespondovali s naši strategii a dávaly smysl. Člověk si musí uvědomit, že finanční poradce není zlo, ale pravý opak. Je trochu škoda, že slovo “finanční poradce” je českou populací, zvlášť když finanční gramotnost není na nejlepší úrovni, vnímáno tak zvláštně, kdy mají občas lidé pocit, že druhá strana na nich chce jen vydělat, ale přitom na novou kuchyň si lidé běžné najmou instalatéra (stejný princip).

Jsme rádi, že jsme spolu začali spolupracovat a doufáme, že nám tato spolupráce vydrží i nadále.

Děkujeme

Lukáš Kořenek a Žaneta Opletalová

Vážení klienti, dovolte mi poděkovat Vám touto cestou za projevenou důvěru a za všechny Vaše recenze.

Pokud se chcete o svou recenzi podělit s ostatními, můžete ji poslat pomocí kontaktního formuláře níže.

Děkuji,  Jan Křetínský

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - Reference klientů

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

11 + 4 =

KONTAKT

 + 420 725 488 582
 jan.kretinsky@bcas.cz


ADRESY NA KANCELÁŘE

  Nádražní 506/8, 602 00, BRNO
  Jana Šoupala 1, 682 01, VYŠKOV
 Kollárova 659, 67801, BLANSKO

Rolovat nahoru