REALITY

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF

Spolupracuji pouze s profesionálními fotografy, kteří se specializují na focení realit a dokážou vystihnout jedinečnost nemovitosti. Fotografie jsou mnohdy první vizitkou prodávané nemovitosti a jedním z hlavních faktorů růstu ceny. Je proto velice důležité, aby byly vytvořeny někým, kdo svoji práci dělá na profesionální úrovni s kvalitním a originálním výsledkem.

LUXUSNÍ VIDEOPROHLÍDKY

Vtáhnout do děje a nasát emoci prodávané nemovitosti. Přesně tohle má na starost videoprohlídka, kterou v současnosti využívá jen polovina makléřů na trhu. Dokonalá prodejní podpora, která u většiny obchodů zvýší nejen prodejní cenu ale také rychlost celého procesu. 

MODERNÍ HOMESTAGING

To, jaká emoce z nemovitosti vyzařuje je pro celý prodejní proces ohromně důležité. Vybavení nemovitosti tak, aby zaujala na první pohled a stala se na krátkou dobu perlou realitního trhu zajišťují naši bytový designéři, kteří pomocí moderního nábytku a dekorací vytvoří útulný domov a komfortní bydlení pro nové majitele.

HLADKÝ PRŮBĚH CELÉHO PROCESU

Nejen financování zajistím za Vás! V mé režii zůstává i veškerý právní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv počínaje, až po zajištění úschovy finančních prostředků pod záštitou zkušených právníků, pro které je profese v tomto oboru denním chlebem.

POPRACOVANÝ MARKETING

Doby, kdy se nemovitosti inzerovali v denním tisku jsou už dávno pryč. Vaši nemovitost zainzerujeme na všechny realitní servery vč. stránky realityspolu.cz, dále na sociální sítě jako je Facebook, Linked-in, Instagram, YouTube a v neposlední řadě ji představíme našim klientům, jejichž požadavky nemovitost splňuje nebo zapadá do jejich investičního portfolia.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - Chci prodat nemovitost

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

13 + 15 =

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - Chci ocenit nemovitost

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

1 + 13 =

KONTAKT

 + 420 725 488 582
 [email protected]

Monitorovaná linka pro
investiční služby:
+420 731 537 674

ADRESY NA KANCELÁŘE

  Trnitá 491/3, 602 00 BRNO
  Jana Šoupala 1, 682 01, VYŠKOV
 Kollárova 659, 67801, BLANSKO

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 32600 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.