Petr vyhrál celo ředitelskou olympiádu a s tím i spojenou svoji krásnou ,,MINI,, výhru a navíc u nás před měsícem oslavil roční výročí spolupráce.

Jak se Petr za rok práce posunul?
Jak si užívá svoji výhru?
Co plánuje do budoucna?

To všechno a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru níže:

 

Dobrý den Peťo, před měsícem jste v naší společnosti oslavil roční výročí spolupráce. Změnil se Vám v něčem život za rok spolupráce v Broker Consulting?
Změnil se poměrně dost. Rozšířil jsem si obzory, pohybuji se v okruhu inspirativních lidí a máme skvělý kolektiv v kanceláři, který vždy pomůže a rozesměje každého. Dále jsem se osamostatnil a převzal jsem odpovědnost sám za sebe. Jediné, co zůstalo je, že stále studuji.

Málo kdo ví, že práce v Broker Consulting není Vaše první zkušenost s prací v poradenské společnosti. Proč jste se rozhodl pro změnu a v čem vidíte největší rozdíly oproti původní firmě?
Ano, není. Jak se říká, do třetice všeho dobrého, tak na tom něco asi bude. Rozhodl jsem se pro změnu, a to pro BC, protože jsem viděl příležitost, jak se posunout dále v oblastí financi. Další klíčový aspekt bylo spojení realit a financí, které zde funguje řadu let.

Vyhrál jste první místo v celo ředitelské Broker Olympiádě, což je obrovský úspěch. Jak si výhru užíváte a jak jste tohoto prvenství dosáhl?
Nečekal jsem, že to vyjde. Jednalo se o soutěž za období listopad a prosinec, ve kterých byly dotaženy rozpracované obchody z předchozích měsíců.
Body za prosinec nebyla moje zásluha, ale i nového kolegy.

Začínáte s manažerskou činností. Co vás na tom nejvíce baví?
Nejvíce mne baví, když vidím nováčky, jak se každým dnem zlepšují. Ať už vzděláním nebo obchodně.

Jaké máte plány v rámci BC do budoucna?
Plány jsou určitě velké. Ať už co se týče posunu v kariéře, tak v sebe rozvíjení se. Další z cílů je se posunout v oblasti realit, kterými jsem nebyl políben, dokud jsem nepřišel do BC.