V práci stráví průměrný Čech 80 tisíc hodin svého života. Proto by měl člověk dělat to, co ho naplňuje a dává mu smysl. I z hlediska odměny a kariéry. Z průzkumu Centra pro veřejné mínění vyplývá, že 69 % Čechů je se svou prací více či méně spokojeno. Zbývajících 31 % je vyloženě nespokojeno. Hledat novou pracovní příležitost může mnohdy být velkou životní výzvou. A nezáleží vlastně ani na tom, zda se jedná o úplně první práci v životě, o rozhodnutí změnit obor, nebo jen o lehký posun v rámci stejného pole působnosti.

 

Mezi nejčastější motivy pro změnu práce patří špatné finanční ohodnocení, nuda a malá možnost seberealizace. Například v roce 2021 se až čtvrtina Čechů rozhodla najít si novou práci, postavit se novým výzvám a dostat příležitost nejen k profesnímu růstu. A v jakém oboru se roste nejlépe? V takovém, který je stabilní, smysluplný a lukrativní. Tímto oborem jsou reality a finance, což se naplno projevilo jak v pandemické krizi, tak krizi, kterou v letech 2008/2009 odstartoval pád Lehman Brothers.

 

Stabilita a jistota za všech okolností

Společnost Broker Consulting dokázala dva silné světy realit a financí propojit v unikátní obchodní model, který přináší jistotu v dobách, kdy ekonomika zažívá těžké časy. Proč tomu tak je? Lidé totiž ruku v ruce se zdravím řeší prioritně bydlení a peníze. Už od od svého založení, tedy od roku 1998, společnost nepřetržitě roste a navyšuje svůj obrat. V roce 2021, v období pandemie koronaviru a ekonomických problémů, byl růst v Čechách a na Slovensku dokonce neuvěřitelných 33 %. Pro rok 2022 se Broker Consulting rozhodl vypsat tisíc nových pracovních příležitostí napříč všemi pozicemi.

Nejčastěji využívanou je možnost vydat se kariérou konzultanta, specialisty či manažera/ředitele Broker Consulting. Tato příležitost v oboru financí a realit funguje na základě živnostenského oprávnění, licencí od ČNB a vázané živnosti pro realitní zprostředkování. Všechny licence pomáhá Broker Consulting získat již v prvním roce spolupráce.

Samozřejmostí je ve společnosti Broker Consulting i možnost práce v zaměstnaneckém poměru, nejčastěji na pozicích odborných, administrativních či obchodních asistentů v rámci front office a back office. Jednou z možností je také forma externí spolupráce jako tak zvaný „partner“. Toto partnerství je založeno na sdílení kontaktů a tipů s konzultantem a na společném vyhledávání vhodných obchodních příležitostí.

 

Není se čeho bát

Český realitní a finanční trh je obrovský a o smysluplné příležitosti v něm není nouze. Broker Consulting je aktuálně silným partnerem pro 600 tisíc spokojených klientů. Rozhodně je ale stále kam růst. Právě spokojenost klientů je odrazem toho, že ve společnosti pracují profesionálové, kteří své práci rozumí, jsou pečliví a precizní. Profesionálové, kteří umí vést lidi a každému klientovi navrhnout plán přesně podle jeho přání a požadavků. Díky preciznímu klientskému servisu má společnost Broker Consulting NPS k dubnu 2022 na hodnotě 61 (Net Promoter Score – nástroj k měření spokojenosti a loajality zákazníků). To je na české poměry nevídané. Například tuzemské banky mívají NPS okolo 20–50. Maximální hodnota činí +100, minimální -100 bodů.

Špičkový klientský servis je také znakem dobře nastaveného a propracovaného systému vzdělávání a školení. Oboru „reality a finance“ se na žádné vysoké škole neučí. V Broker Consulting proto každému nováčkovi stojí v začátcích po boku zkušený garant, který mu radí a jistí záda při každém kroku. Broker Consulting chce být totiž spíš než nadřízeným a zaměstnavatelem pro své lidi partnerem. Při dodržování základních pravidel, právního rámce a vysokého zákaznického standardu může být každý svým pánem. Do Broker Consulting se nechodí na pracovní pohovor, ale každého uchazeče čeká ROZHOVOR o možnostech kariéry.

 

zdroj: https://beok.cz/